ce ciudat! vad ca am comentat aici deja si e prima data cand vad torturile acestea. broiam sa scriu ca sunt superbe, si deja am comentat in 16 iunie!!!!! cum e posibil? nu acum le-ai publicat? de ce imi apar acum?
Giovanna,te pup !Poate ai uitat ca ai lasat comentariu atunci cand le-am publicat. Torturile sunt facute si publicate in iunie... Multumesc de doua ori si scuza-ma ca n-am facut-o la timp
Mona,bine ai revenit!Foarte frumoase torturile!Te pup!
ResponderBorrarfoarte frumoase!!!!!!!
ResponderBorrarperfecte!
Mona,... ce bine ca ai revenit. Chiar imi era dor de tine. Foarte frumoase torturile!!!
ResponderBorrartodo precioso, felicitaciones!!!
ResponderBorrarya tienes una seguidora más. besos!
www.laurillafondant.blogspot.com
ce ciudat! vad ca am comentat aici deja si e prima data cand vad torturile acestea. broiam sa scriu ca sunt superbe, si deja am comentat in 16 iunie!!!!! cum e posibil? nu acum le-ai publicat? de ce imi apar acum?
ResponderBorrarGiovanna,te pup !Poate ai uitat ca ai lasat comentariu atunci cand le-am publicat.
ResponderBorrarTorturile sunt facute si publicate in iunie...
Multumesc de doua ori si scuza-ma ca n-am facut-o la timp
Buna Simona,
ResponderBorrarM-am uitat impreuna cu sotul meu la torturile realizate de tine. Sunt incredibile... Ai niste maini de aur... FELICITARI!!!
Lumina Sfanta si Caldura Pastelui sa va incalzeasca sufletele si sa va lumineze mintile.
ResponderBorrarPASTE FERICIT tuturor romanilor de pretutindeni!
Gabriela iti multumesc frumos,desi cu intarziere !Te pup !
ResponderBorrarBuna si bine te-am gasit. Foarte frumose torturile tale. Felicitari!!!
ResponderBorrar